Kontaktni podatki

Adesco d.o.o.
Koroška cesta 37 A
3320 Velenje
Slovenija

tel.: 059 079 960

e-mail: info@adesco.si
splet: www.adesco.si

Zaposlitev

V našem podjetju iščemo sodelavce, ki so pripravljeni na izzive, ki si želijo novih izkušenj in znanj ter si upajo preko meja. Izziv, ki ga ponujamo, je prav gotovo lahko pomemben korak k uspehu vsakega posameznika.

Če vas zanima delo v podjetju Adesco d.o.o., nam pošljite vlogo z življenjepisom ter se na ta način vpišite v bazo kandidatov za zaposlitev. Med drugim navedite tudi, katere so vaše dosedanje delovne izkušnje in področje/delovno mesto, kjer bi želeli delati v bodoče.

Prosta delovna mesta

Poslovni/a sekretar/ka

Podroben opis delovnega mesta:

  • Zagotavljanje administrativne in tehnične podpore poslovnim procesom.
  • Vodenje in urejanje arhiva dokumentov, sprejemanje partnerjev, vodenje evidenc itd.
  • Vodenje računovodskih evidenc (sledenje stroškom in knjiženje prejetih računov, priprava obračuna delovnih ur in plač, knjiženje bančnih izpiskov itd.) v programu Pantheon (pričakujemo osebo, ki je samostojni uporabnik programa).
  • Pomoč pri pripravi ponudb in vlog za javne razpise.
  • Pomoč pri promociji prodaje in marketingu.
  • Ostala dela po navodilu nadrejenih.

Želena izobrazba ekonomske smeri:

  • visokošolsko univerzitetno izobraževanje (prejšnje)/visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) ali
  • magistrsko izobraževanje (druga bolonjska stopnja)/magistrska izobrazba (druga bolonjska stopnja) ali
  • visokošolsko strokovno izobraževanje (prva bolonjska stopnja)/visokošolska strokovna izobrazba (prva bolonjska stopnja).

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas.

Vrsta zaposlitve: polni delovni čas.

Zahtevane delovne izkušnje: da, 3 leta.

Poskusno delo: 6 poskusne mesecev.

Zahtevan vozniški izpit kategorije: B.

Zahtevano znanje jezikov:

  • SL - slovenski jezik razumevanje-tekoče, govorjenje-tekoče, pisanje-tekoče in
  • AN - angleški jezik razumevanje-tekoče, govorjenje-tekoče, pisanje-tekoče.

 Druga potrebna dodatna znanja, druge zmožnosti/kompetence oz. drugi pogoji za zasedbo:

  • Oseba mora biti odgovorna, delavna, učljiva, komunikativna, prijazna, iznajdljiva itd.
  • Pričakujemo profesionalno vodenje dela v tajništvu in opravljanje delovne obveznosti z učinkovito uporabo pisarniške opreme in tehnologije ter sposobnost spremljanja in uvajanja novosti v delovno okolje.
  • Pričakujemo sposobnost presojanja pomembnosti različnih delovnih nalog, sposobnost organiziranja, optimiranja procesov in postopkov v tajništvu ter racionalno organizirano delo.
  • Pričakujemo skrb za kakovost in doslednost izvajanja dela ter vestno izpolnjevanje nalog v rokih, določenih s strani vodstva.
  • Oseba mora biti pripravljena za učenje in pridobivanje novih znanj.
  • Pričakujemo dobro poznavanje MS Office orodij.
  • Obvezno je računovodsko predznanje (predviden preizkus pred pričetkoma dela).
  • Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati s poznavanjem administrativnih postopkov in računovodskih osnov, z znanjem uporabe računovodskega programa Pantheon.
  • Iščemo osebo za daljše sodelovanje, nudimo 12-mesečno zaposlitev z možnostjo podaljšanja zaposlitve za nedoločen čas.

Način oddaje vloge: kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti, na info@adesco.si.